Požiadavky na produktové obrázky

Porovnávače tovaru majú vypracovanú sériu pravidiel, ktorými sa musíte riadiť, ak na nich chcete inzerovať. Tieto pravidlá tiež definujú používanie produktových obrázkov. Prečítajte si v našich článkoch, na čo si dať pozor.

Články na tému Požiadavky na produktové obrázky

Porovnávače a inzertné siete majú rozdielne požiadavky na produktové obrázky. Ak na nich chcete inzerovať, zrejme sa nevyhnete prispôsobovaniu rozmerov pre každý kanál alebo porovnávač. V dnešnom článku si ukážeme, ako sa tomuto pracnému a časovo náročnému procesu vyhnúť.

Využívate inzerciu na Glami? Rovnako, ako na iných cenových porovnávačoch, aj tu je potrebné dodržiavať pravidlá pre produktové fotografie. Preto sme pre vás pripravili požiadavky, na ktoré si treba dať pozor. Pozrite sa na ne.

Každá reklamná platforma má svoje pravidlá pre produktové fotografie. To, čo je povolené v jednej, môže byť zakázané v ďalšej. Viete, v akej podobe môžete obrázky posielať na Google Nákupy? Nachystali sme pre vás súhrn požiadaviek.

Cenové porovnávače majú špeciálne požiadavky na produktové fotografie. Viete, aká je ich správna podoba pre inzerciu za Zboží.cz? Pozrite sa na súhrn požiadaviek.

Viete, čo by mali a naopak nemali obsahovať fotografie na Heureke a ako vám s nimi pomôže Feed Image Editor?