Nachádzate sa tu

10 grafických šablón na naštartovanie sezóny v roku 2023

Dajte nadchádzajúcej sezóne skvelý začiatok. Využite našich 10 predpripravených šablón v téme novoročných výpredajov a motivujte ľudí nakupovať. 

Využite správne novoročné obdobie v e-commerce, ponúknite zľavy na produkty a povzbuďte ľudí k nákupom aj po Vianociach. Pomocou našich nových 10 predpripravených šablón to pôjde hladko. Dajú sa ľahko zeditovať a vizuálne prispôsobiť vašej značke. 

novoročný_výpredaj


NOVOROČNÉ VÝPREDAJE

Pozrite si nové šablóny, ktoré nájdete v aplikácii Feed Image Editor:

novorocni_sablona


novorocni_sleva


novorocni_nabytka


novorocni_vyprodej


novorocni_vyprodej


Na vaše novoročné obrázkové kampane môžete využiť aj iné grafické prvky, ktoré u nás v aplikácii nájdete.

graficke_prvky


TIP

Call to action (CTA) presmerováva potencionálnych nakupujúcich tam, kam potrebujete. V článku Podporte predaj vašich produktových obrázkov vložením CTA, alebo iných prvkov nájdete ukážky, ako s ním pracovať.

 

Pomocou správne odkomunikovaných ponúk vo vašom e-shope môžete navýšiť predaj. V online prostredí vám k tomu pomôže lákavý vizuál grafických šablón. Ak sa chcete dozvedieť viac o tom ako s nimi pracovať, prihláste sa na naše online školenie zdarma s názvom Zvýšte predaj vášho tovaru pomocou grafických kreatív

Pridať nový komentár

CAPTCHA
Táto otázka slúži na testovanie toho, či ste alebo nie ste ľudským návštevníkom, a na zabránenie automatizovaného odosielania spamu.