Nachádzate sa tu

Ako to funguje

Feed Image Editor je skvelý pomocník pre správu obrázkov!

Obrázky vydajú za tisíc slov, hovorí sa. A na Facebooku majú trikrát väčší dosah než textové príspevky. V produktových kampaniach ako sú Facebook Dynamic Product Ads tak majú veľkú šancu na úspech. Samozrejme nie je obrázok ako obrázok.

ČO FEED IMAGE EDITOR VIE?

VEĽKOSŤ

Zobrazuje sa vám vo vašej inzercii na Facebooku len sedadlo miesto celého horského bicykla? Pracka z batohu, bubon z pračky? Takéto obrázky na Facebooku asi pozornosť potenciálnych zákazníkov neupútajú. S Feed Image Editorom ale ich veľkosť ľahko upravíte tak, aby sa zobrazovali správne.

 

GRAFICKÉ A TEXTOVÉ ŠABLÓNY

Info o zľave, darčeku alebo posledných kusoch, ktoré sú skladom – práve tieto informácie, naviac podané vizuálne atraktívne, môžu byť rozhodujúce pre vašich budúcich zákazníkov – úprimne, kto z vás niekedy na pekný obrázok na Facebooku neklikol? Vo Feed Image Editore ľahko pridáte visačku so zľavou, pútač na dopravu zadarmo, vlastné logo e-shopu a ďalšie.

Ukázka před a po použití Feed Image Editoru
Ukážka pred a po použití Feed Image Editoru

Ukázka z rozhraní Feed Image Editoru
Ukážka z rozhrania Feed Image Editoru

To všetko hromadne pre výbery, ktoré si dopredu vytvoríte – zmeny vo vašom feede potom stráži za vás automaticky. Je to totiž automat, ktorý pracuje aj keď vy spíte a ušetrí vám čas.

Ako každý nástroj, aj pri Feed Image Editore závisí na tom, ako ho budete používať.

Prečo Feed Image Editor?

Pretože obrázky predávajú. A okrem toho sú tu ďalšie dôvody:

  • jednoduchá a hromadná úprava veľkosti obrázkov k produktovým kampaniam,
  • sjednoduchá správa grafických a textových šablón,
  • možnosť vytvárania vlastných šablón a ich ukladanie,
  • priaznivá cena,
  • prepojenie s už existujúcimi výbermi z Mergada. 

Ako získať Feed Image Editor?

Feed Image Editor vyžaduje použitie aplikácie Mergado. Pokiaľ s ním pracujete, stačí si aplikáciu aktivovať v Mergado Store. Pokiaľ Mergado zatiaľ nepoužívate, vyskúšajte. Aj Mergado má skúšobný mesiac zadarmo.