Nachádzate sa tu

Ako to funguje

Na hromadnú a automatizovanú úpravu produktových obrázkov vo Feed Image Editore stačí XML / CSV feed vášho e-shopu a pár nastavení. Naša online aplikácia poháňana umelou inteligenciou vám prinesie lepšie obrázky, ktoré nielen dobre vyzerajú, ale prilákajú k vám viac zákazníkov. Bez straty času, či bez pomoci grafika. Pozrite si minútové video, ktoré vám o Feed Image Editore prezradí viac. Pod videom nájdete prehľad, aké funkcie máte v aplikácii k dispozícii.

Skúšobná doba Feed Image Editora je 30 dní. Aktivujte ho v Mergado Store.

feed_image_editor

PRISPÔSOBENIE FORMÁTU

Vyberte si, na ktorý kanál vaša reklama smeruje, a inzerujte obrázky v správnom tvare, bez deformácii a nezmyselne orezaných častí. Aplikácia vám k tomu prispôsobí správny výstupný formát.

 

vystupny_format


GRAFICKÉ ÚPRAVY A  PRVKY

Do obrázkov priamo vložte štítky s informáciami o cene, zľavách alebo doprave zdarma. Máme pre vás editovateľné grafické šablóny, rámčeky, či nálepky. Nahrajte si do aplikácie vlastné logo e-shopu alebo značky a prispôsobte design celej kreatívy vo farbách brandu. Na trefné texty si vyberte z viac ako 150 fontov. Hravo to zvládnete aj bez grafika

 

graficka_editacia


ODSTRÁNENIE POZADIA SO SILOU AI

Odstráňte nevhodné pozadie produktu a podľa potreby ho nahraďte. Vďaka odstráneniu pozadia pomocou umelej inteligencie je to možné jedným kliknutím pre tisíce produktových obrázkov.

 

odstranenie_pozadia


VYLEPŠENIE ROZLÍŠENIA POHÁŇANÉ UMELOU INTELIGENCIOU

Nekvalitné obrázky odrádzajú zákazníkov od nákupu a do inzercie nepatria. Zvýšte ich rozlíšenie a kvalitu, taktiež na jeden klik. Funkcia Upscale zväčší rozmery malých obrázkov a za pomoci umelej inteligencie dodá potrebný výsledný tvar. Obrázky, na ktorých je tovar jasne vidieť, lepšie predávajú.

 

vylepsenie_rozlisenia


ODSTRÁNENIE VODOZNAKOV POMOCOU AI NÁSTROJA

Podľa výsledkov auditu obrázkov sú pre e-shopy vodoznaky najväčšou prekážkou v inzercii. S funkciou, ktorú nájdete v našej aplikácii, to funguje ako malý zázrak. Vodoznak jednoducho na produkte, alebo mimo neho označíte a ten zmizne. Okrem toho, takto dokážete odstrániť aj iné nápisy alebo prvky priamo z rôznych častí produktového obrázku.

 

odstranovanie_vodoznakov


ĎALŠIE FUNKCIE: