Blog Feed Image Editoru

Ako odlíšiť ponuku od konkurencie, je najčastejšia otázka, ktorú si kladie každý predajca. Choďte na to inak ako ostatní. Pomocou nášho kalendára si vyberiete zaujímavé dni, pre ktoré naplánujete špeciálne akcie. Máte napríklad obchod s potrebami pre domácich mazlíčkov? Využite 20. február, deň lásky k zvieratám.

Plánujete spustenie novej kampane? Pripravte si všetko vopred a nedržte v hlave informáciu, že pripravenú kampaň je ešte potrebné spustiť. S novou funkciou Feed Image Editoru si nastavíte aktiváciu a deaktiváciu šablón plne automaticky na deň presne a ušetrený čas dokážete využiť na ďalšie aktivity. Ukážme si, ako na to. 

Do minulého roku sme vstúpili s víziou skvalitniť obrázkový marketing. S postupnými vylepšeniami aplikácie Feed Image Editor a auditom obrázkov sa naša predstava o inzercii naplňuje. Pozrite si, ako to u nás za posledných 12 mesiacov vyzeralo.

Pútavé obrázky produktov sú pre e-shop podstatné. Fungujú ako galéria a na zákazníka pôsobia dôveryhodnejšie. Pridať ich môžete hneď niekoľko. U ktorých porovnávačov sa to oplatí a ako využiť silu alternatívnych obrázkov, sa dozviete v tomto článku.

Potrebujete znížiť dátovú kvalitu obrázkov a zároveň zachovať ich kvalitu? V aplikácii Feed Image Editor dokážete nastaviť automatickú a hromadnú kompresiu. Zvládnete to za pomoci niekoľkých jednoduchých krokov. 

Vianoce klopú inzercii na dvere. Využite ich čaro a spravte z vašich produktov tohtoročné darčeky. Pomôžu vám k tomu predpripravené šablóny v aplikácii Feed Image Editor, o ktorých si prečítate v článku. Ako bonus sa dozviete o najpopulárnejších vianočných farbách, fontoch a tipoch na inzerciu.