Blog Feed Image Editoru

Vo Feed Image Editore nájdete dve veľké novinky – novú podstránku Produkty a diagnostiku jednotlivých šablón. Vďaka týmto vylepšeniam získate omnoho lepší prehľad o produktových fotkách vo vašom feede. Poďme sa pozrieť, ako fungujú.

Máte pekné produktové fotografie od výrobcu alebo distribútora, ale v online inzercii by ste ich radi odlíšili od konkurencie? Pridajte do nich logo vášho e-shopu. Vďaka Feed Image Editoru to zvládnete na pár kliknutí a k tomu hromadne pre vami vybrané produkt. Prečítajte si návod ako na to.

Skutočnosť, že je tovar skladom, je jedným z dôležitých faktorov, ktoré ovplyvňujú zákazníka. Často sú ochotní kúpiť drahší tovar, keď ho budú mať u seba skôr. Pozrite sa na návod, ako vytvoríte výber produktov skladom a aplikujete na ne šablónu.

Veľká noc je za dverami a je na čase spustiť kampane plné jari. Cieľom každej kampane je zvýšiť povedomie o vašej inzercii a zvýšiť počet objednávok.

Veľtrhy sú miestom, kde firmy môžu nabrať inšpiráciu a pozrieť sa, čo ponúkajú iní. Preto sme sa aj my vo Feed Image Editore vybrali za hranice do susedného Nemecka na E-commerce Expo Berlín. Pozrite si náš fotoreport nie len z Berlína, ale aj so samotného veľtrhu.