Blog Feed Image Editoru

Allegro je najväčší poľský marketplace. Ak na ňom chcete inzerovať váš tovar, produktové obrázky musia spĺňať špecifické podmienky. Spísali sme pre vás prehľad všetkých podmienok, ktoré musíte dodržať.

S druhou várkou augustových noviniek budete inzerovať na porovnávačoch ešte jednoduchšie. Pridali sme nové formáty k šablónam a aj detekciu prázdnych elementov. Určite vás poteší aj možnosť pridať tvarom tieň a nové samolepky pre dopravu zdarma. Pozrite sa na všetky novinky bližšie v tomto článku.

Posledné augustové dni priniesli veľkú dávku nových funkcií vo Feed Image Editore. Vyskúšajte si ešte intuitívnejšiu tvorbu šablón s pomocou vodiacich liniek. Alebo upravte jas a kontrast zdrojového obrázku a dajte mu ako pozadie fotografiu alebo textúru. Prečítajte si v dnešnom článku, ako využiť tieto novinky.

Pripravili sme mimoriadnu akciu, ktorá vám umožní pomocou obrazovej inzercie navýšiť konverzie u vášho tovaru. Vylepšite dynamický remarketing na Facebooku a inzerujte sortiment s grafickými štítkami na mieru. Pomocou Feed Image Editora, do konca septembra úplne zadarmo.

Pravidlá inzercie na Google Merchant majú špecifické obmedzenia pre obrázky u vybraných kategórií produktov. Je dobré o týchto podmienkach vedieť, inak sa váš tovar nemusí dostať do inzercie. V dnešnom článku si ukážeme, na čo si dať pozor, ak inzerujete plavky, spodné prádlo a podobný tovar, ktorý môže byť vyhodnotený ako explicitný.

Chýbajúce obrázky sú jednou z najzávažnejších prekážok úspešnej inzercie. Bez nich majú zákazníci len veľmi limitovanú predstavu o vašom tovare. Ak inzerujete na porovnávačoch a sieťach, tak viete, že takéto produkty vám budú zamietnuté. Feed Image Editor vám chýbajúce obrázky vyhľadá a pomôže vrátiť produkty späť do inzercie.