Nachádzate sa tu

Prečo pridávať alebo odstraňovať vodoznaky cez Feed Image Editor?

Správa vodoznakov v produktových obrázkoch pod kontrolou a na jednom mieste. Odstraňujte ich, alebo pridávajte pomocou aplikácie Feed Image Editor.

Ak chcete, aby vaše fotky produktov obsahovali identifikačnú značku, vaše meno, či obrázok ako vodoznak, vytvoríte ich jednoducho v našej aplikácii. Naopak, ak potrebujete, aby vodoznak z obrázku zmizol, nemusíte hľadať iný externý softvér. Objavte všetky výhody, ktoré vám Feed Image Editor v práci s vodoznakmi ponúka.

pridať_odobrať_vodoznak


VÝHODY PRÁCE S VODOZNAKMI VO FEED IMAGE EDITOR

Čo vám prinesie používanie našej aplikácie pri práci s vodoznakmi? Nižšie vám ukážeme to najpodstatnejšie.

Diagnostika obrázkov vo Feed Image Editore

V sekcii Diagnostika sa vám zobrazia produktové obrázky, ktoré obsahujú vodoznak. Vyhnete sa tak manuálnemu dohľadávaniu. Produkty s vodoznakmi v obrázkoch možete na jeden klik dočasne schovať z výstupného feedu, kým vodoznaky neodstránite. Vyhnete sa tak problémom s ich odmietnutím v inzertnom systéme. Ak detektor vyhodnotil vodoznak v obrázku nesprávne, máte možnosť korekcie. 

diagnostika_obrazkov


Stačí vodoznak označiť a zmizne

Odstránenie vodoznaku máte plne pod kontrolou. Štetcom označíte miesto, kde sa vodoznak nachádza a na pravej strane sa vám ukáže výsledok. V prípade, že s ním nebudete spokojný, môžete na úpravu použiť gumu, alebo zahodiť návrh do koša a začať odznovu.

odstranenie_vodoznakov


Týmto spôsobom odstránite nielen vodoznaky, ale aj štítky, grafiku, logá a akékoľvek prvky, ktoré v obrázku nechcete.

Vodoznak na všetky potrebné obrázky

Tak ako vodoznaky potrebujte odobrať, viete ich aj ľahko pridať. Vytvorte si z produktových obrázkov Produktový výber a použite na ne vodoznak. Takouto hromadnou akciou ušetríte kopu času. 

Databáza nahratých obrázkov

Obrázok, ktorý do aplikácie nahráte a použijete ako vodoznak, ostane na našom cloude. Nahrať ho stačí len raz a viete sa k nemu kedykoľvek vrátiť. Bez toho, aby ste ho znova a znova museli dohľadávať vo vašom počítači.

databaza_obrazkov


👉 TIP

U nahratého obrázku sa dá nastaviť priehľadnosť, aby vyzeral ako reálny vodoznak a nerušil produkt na obrázku. Transparentnosť prispôsobíte aj v texte, ktorý v aplikácii vytvoríte a slúži ako vodoznak.

transparentny_text


Rýchle prispôsobenie podmienkam tovarových porovnávačov

Inzerujte jeden produktový obrázok s vodoznakom, alebo bez, podľa rôznych požiadaviek marketplaces. Vytvorte na to viacero exportov, v ktorých produktové obrázky zvlášť upravíte a vyhoviete tak podmienkam inzercie na rôznych reklamných systémoch.  

👉 TIP
Ukázali sme vám najpraktickejšie príklady, ako u nás vyzerá práca s vodoznakmi. Ak sa chcete dozvedieť viac, prečítajte si článok Pridajte vodoznaky do vašich produktových obrázkov. Textové, či obrázkové - hromadne a aumaticky alebo Efektívny spôsob odstránenia vodoznakov s Feed Image Editorom.

 

Feed Image Editor vám ponúka komplexnú správu produktových obrázkov na jednom mieste. Okrem odstraňovania a pridávania vodoznakov využite aj prispôsobenie rôznym výstupným formátom, či vylepšenie rozlíšenia. 

banner_feed_image_editor

Pridať nový komentár

CAPTCHA
Táto otázka slúži na testovanie toho, či ste alebo nie ste ľudským návštevníkom, a na zabránenie automatizovaného odosielania spamu.