Novinky

Feed Image Editor stále aktívne vyvíjame a snažíme sa, aby bol pre užívateľov čo najprehľadnejší. V aplikácii sa budete stretávať s vylepšenými a novými funkciami. Tu nájdete články a videá, v ktorých funkciu noviniek popisujeme a ukazujeme, ako s nimi pracovať.

Články na tému Novinky

Udržať si prehľad o všetkých obrázkoch nie je jednoduché. Môže sa v nich vyskytovať mnoho chýb, ktoré limitujú možnosti inzercie vášho tovaru. Nová sekcia Diagnostika vo Feed Image Editore vám umožní udržiavať si v nich poriadok.

Nová verzia našej appky je na svete a prináša viacero vylepšení. V dnešnom článku si predstavíme funkcie, ktoré vám uľahčia prácu s vrstvami pri tvorbe zložitejších šablón.

Pripravili sme pre vás ďalšiu novinku vo Feed Image Editor. Pridali sme podstránku Nastavenie, na ktorej nájdete všetky dôležité informácie o projekte a oveľa viac. Poďte sa na ňu pozrieť.

Feed Image Editore neustále vylepšujeme a pridávame nové funkcie, aby sa vám s ním lepšie pracovalo. Teraz sme do aplikácie pridali ďalšiu novinku - vkladanie textu, ktorý obsahuje aj dynamické elementy. Pozrite sa, aké reklamy s ním môžete vytvoriť.

Vo Feed Image Editore môžete vytvoriť ľubovoľné množstvo šablón, ktoré odlíšia vašu reklamu od konkurenčnej. Nemusíte tak mazať tie, ktoré nie sú práve aktuálne, ale do budúcnosti by sa vám mohli hodiť.

Vo Feed Image Editore nájdete dve veľké novinky – novú podstránku Produkty a diagnostiku jednotlivých šablón. Vďaka týmto vylepšeniam získate omnoho lepší prehľad o produktových fotkách vo vašom feede. Poďme sa pozrieť, ako fungujú.