Novinky

Feed Image Editor stále aktívne vyvíjame a snažíme sa, aby bol pre užívateľov čo najprehľadnejší. V aplikácii sa budete stretávať s vylepšenými a novými funkciami. Tu nájdete články a videá, v ktorých funkciu noviniek popisujeme a ukazujeme, ako s nimi pracovať.

Články na téma Novinky

Pripravili sme pre vás ďalšiu novinku vo Feed Image Editor. Pridali sme podstránku Nastavenie, na ktorej nájdete všetky dôležité informácie o projekte a oveľa viac. Poďte sa na ňu pozrieť.

Feed Image Editore neustále vylepšujeme a pridávame nové funkcie, aby sa vám s ním lepšie pracovalo. Teraz sme do aplikácie pridali ďalšiu novinku - vkladanie textu, ktorý obsahuje aj dynamické elementy. Pozrite sa, aké reklamy s ním môžete vytvoriť.

Vo Feed Image Editore môžete vytvoriť ľubovoľné množstvo šablón, ktoré odlíšia vašu reklamu od konkurenčnej. Nemusíte tak mazať tie, ktoré nie sú práve aktuálne, ale do budúcnosti by sa vám mohli hodiť.

Vo Feed Image Editore nájdete dve veľké novinky – novú podstránku Produkty a diagnostiku jednotlivých šablón. Vďaka týmto vylepšeniam získate omnoho lepší prehľad o produktových fotkách vo vašom feede. Poďme sa pozrieť, ako fungujú.

Máte pekné produktové fotografie od výrobcu alebo distribútora, ale v online inzercii by ste ich radi odlíšili od konkurencie? Pridajte do nich logo vášho e-shopu. Vďaka Feed Image Editoru to zvládnete na pár kliknutí a k tomu hromadne pre vami vybrané produkt. Prečítajte si návod ako na to.