Novinky

Feed Image Editor stále aktívne vyvíjame a snažíme sa, aby bol pre užívateľov čo najprehľadnejší. V aplikácii sa budete stretávať s vylepšenými a novými funkciami. Tu nájdete články a videá, v ktorých funkciu noviniek popisujeme a ukazujeme, ako s nimi pracovať.

Články na tému Novinky

Získajte transparentné pozadie doslova jedným klikom. Od novembra nájdete novinku v aplikácii Feed Image Editor. Okrem toho vám novopridané nástroje Odraz a Tieň zabezpečia zvýraznenie produktov a odlíšenie od konkurencie. Poďme sa spoločne pozrieť, ako jednoducho to funguje.

S druhou várkou augustových noviniek budete inzerovať na porovnávačoch ešte jednoduchšie. Pridali sme nové formáty k šablónam a aj detekciu prázdnych elementov. Určite vás poteší aj možnosť pridať tvarom tieň a nové samolepky pre dopravu zdarma. Pozrite sa na všetky novinky bližšie v tomto článku.

Posledné augustové dni priniesli veľkú dávku nových funkcií vo Feed Image Editore. Vyskúšajte si ešte intuitívnejšiu tvorbu šablón s pomocou vodiacich liniek. Alebo upravte jas a kontrast zdrojového obrázku a dajte mu ako pozadie fotografiu alebo textúru. Prečítajte si v dnešnom článku, ako využiť tieto novinky.

Chýbajúce obrázky sú jednou z najzávažnejších prekážok úspešnej inzercie. Bez nich majú zákazníci len veľmi limitovanú predstavu o vašom tovare. Ak inzerujete na porovnávačoch a sieťach, tak viete, že takéto produkty vám budú zamietnuté. Feed Image Editor vám chýbajúce obrázky vyhľadá a pomôže vrátiť produkty späť do inzercie.

Aktuálny release Feed Image Editora priniesol pokročilé funkcie editovania textu a mnoho nového obsahu. Pridali sme tiež galériu plnú jedinečných grafických šablón. Využite jej možnosti a pracujte s obrazovou inzerciou na profesionálnej úrovni.

Udržať si prehľad o všetkých obrázkoch nie je jednoduché. Môže sa v nich vyskytovať mnoho chýb, ktoré limitujú možnosti inzercie vášho tovaru. Nová sekcia Diagnostika vo Feed Image Editore vám umožní udržiavať si v nich poriadok.