Nachádzate sa tu

S novinkami v šablonách a možnostiach formátovania textu budete inzerovať profesionálnejšie

Aktuálny release Feed Image Editora priniesol pokročilé funkcie editovania textu a mnoho nového obsahu. Pridali sme tiež galériu plnú jedinečných grafických šablón. Využite jej možnosti a pracujte s obrazovou inzerciou na profesionálnej úrovni.

Galéria šablón

V novej verzii aplikácie máte pri vytváraní šablóny na výber z pestrej galérie predchystaných návrhov. Zvoľte si tú, ktorá sa najviac hodí k vášmu tovaru a tomu, čo chcete inzerovať.

Jednoduché šablóny obsahujú štítok na inzerciu noviniek, zľavy alebo dostupnosti skladom. V galérii nájdete aj prepracovanejšie šablóny s mnohými grafickými prvkami a dynamickými vrstvami. Práve dynamické vrstvy vám do obrázkov vykreslia akékoľvek hodnoty elementov, ktoré máte vo feede.

Šablóny si upravíte podľa seba, napríklad s pomocou farebnej palety, ktorá vám vygeneruje farby priamo z produktového obrázku. Inšpirujte sa a vytvorte jedinečnú obrazovú inzerciu, s ktorou lepšie navýšite konverzie e-shopu.

Prešrktnutie, podtrhnutie a nadtrhnutie textu

K možnostiam formátovania textu pribudla funkcia Čiara, ktorou odteraz dokážete zvýrazniť text v inzeráte. Podtrhnutie váš text zvýrazní a dá mu väčší dôraz. Preškrtnutie využijete, ak chcete inzerovať produkt so zľavou a pre porovnanie uviesť aj pôvodnú cenu.

Múdre prispôsobenie textu

Dynamické prvky predstavujú skvelý spôsob, ako do obrázkov hromadne dostať hodnoty elementov priamo z feedu. Pri elementoch, ktorých hodnoty majú rozdielnu dĺžku (napríklad u elementu PRODUCTNAME), sa môže stať, že sa text dostane mimo hranice vrstvy. V obrázkoch je potom text neúplný. V nastaveniach vrstvy teraz nájdete možnosť Pretekanie textu, ktorá vám pri dlhých názvoch automaticky prispôsobí veľkosť fontu alebo vrstvy.

Dajte nám vedieť, ako sa vám páčia nové šablóny a ako sa vám s nimi pracuje. Váš názor nás zaujíma. Ak by ste potrebovali s niečím poradiť, neváhajte nám napísať na support@feedimageeditor.com.

 

 

 

Pridať nový komentár

CAPTCHA
Táto otázka slúži na testovanie toho, či ste alebo nie ste ľudským návštevníkom, a na zabránenie automatizovaného odosielania spamu.