Nachádzate sa tu

S novou diagnostikou odhalíte problematické obrázky ešte rýchlejšie

Udržať si prehľad o všetkých obrázkoch nie je jednoduché. Môže sa v nich vyskytovať mnoho chýb, ktoré limitujú možnosti inzercie vášho tovaru. Nová sekcia Diagnostika vo Feed Image Editore vám umožní udržiavať si v nich poriadok.

Odhaľte všetky chyby na jednom mieste

Sekcia Diagnostika vám poskytne rýchlu orientáciu v chybách. V prehľadnom grafe nájdete informácie o počte produktov, pri ktorých sa vyskytujú problematické obrázky. 

diagnostika_graf_feed_image_editor

Tie sú rozdelené do kategórií podľa závažnosti dopadu na inzerciu.

diagnostika_problemy_feed_image_editor

Problémy predstavujú najzávažnejšie chyby. Ich dôsledkom môže byť zamietnutá inzercia na cenových porovnávačoch alebo inzertných kanáloch. Do tejto kategórie patria chýbajúce obrázky, nedostupné obrázky a nepodporovaný formát súboru.

diagnostika_varovani_feed_image_editor

Varovania sú v poradí druhou najzávažnejšou kategóriou. V rôznej miere limitujú možnosti inzercie. Patrí tu upozornenie na nepovolené znaky v URL adrese obrázku, nepodporovaný formát obrázku, vodoznaky a príliš veľký počet alternatívnych obrázkov.

diagnostika_doporuceni_feed_image_editor

Odporúčania sú najmenej závažnou kategóriou. Nepredstavujú prekážku v inzercii, no ich zohľadnením môžete vylepšiť kvalitu obrázkov a zatraktívniť tým váš tovar

Odstráňte chyby a inzerujte naplno

Odhalené chyby vyžadujú rýchle a efektívne riešenie. Tie sme pre vás spísali počas posledných týždňov v sérii článkov o Ceste k ideálnemu image feedu. Krok po kroku vás v nich sprevádzame možnosťami riešenia a vylepšenia produktových obrázkov. V Diagnostike dokážete dočasne problémové produkty schovať z vášho feedu na jedno kliknutie a tým získate čas na ich opravu. 

diagnostika_skryvani_obrazku

Nahliadnite do Diagnostiky vždy, keď začínate pracovať s novým exportom. Všetky nedokonalosti tak odstránite ešte pred spustením inzercie. Vďaka tomu ju budete mať na profesionálnej úrovni. V prípade, že máte k Diagnostike nejaké otázky, neváhajte sa nám ozvať na support@feedimageeditor.com.
 

Pridať nový komentár

CAPTCHA
Táto otázka slúži na testovanie toho, či ste alebo nie ste ľudským návštevníkom, a na zabránenie automatizovaného odosielania spamu.