Nachádzate sa tu

Kampane posledného štvrťroka, to nie je len Black Friday a Vianoce. Pripojte sa k e-commerce kalendáru a využite ho pre vašu inzerciu

Od začiatku roka 2022 pre vás pripravujeme e-commerce kalendár plný zaujímavých dní. Využijete ho najmä na tvorbu tematických kampaní. Aktuálne je doplnený o posledné tri mesiace - október, november a december.
 

Na e-commerce kalendár sa ľahko pripojíte digitálne cez váš Google účet. Všetky sviatky sú nastavené aj na nadchádzajúce roky. Takto si dlhodobo zaistíte prehľad o zaujímavých dňoch vhodných pre vašu inzerciu.
Ak preferujete kalendár v kancelárii na stene, alebo doma, vytlačte si jeho PDF verziu

 

Digitálna podoba kalendáru po pripojení cez Google.

 

SVIATKY V OKTÓBRI

V októbri nás okrem Halloweenu čaká Svetový deň hudby a Svetový deň vegánstva. Ak predávate napríklad reproduktory, či sa venujete vegánskej strave, ideálna možnosť ako vytvoriť tematickú kampaň pre vašich zákazníkov.

 

BLACK FRIDAY A CYBER MONDAY V NOVEMBRI

Je niekto, kto by sa na nákup za najnižšie možné ceny netešil? Pripravte váš e-shop na inzerčné sviaty - Black Friday a Cyber Monday, ktoré pozná každý nákupca v online a offline prostredí. 

 

TIP

Nebojte sa, že zabudnete, kedy potrebujete šablónu zapnúť či vypnúť. Pozrite sa, ako ich načasovať automaticky vo Feed Image Editore

 

VIANOCE V DECEMBRI A DARČEKY BEZ POŠTOVNÉHO

Záver roka patrí najštedrejšiemu sviatku - Vianociam. 14. 12. vás čaká deň bez platby poštovného. Ideálna príležitosť, kedy si u vás objednať prekvapenia pod stromček. Aby ostal zákazník spokojný, garantujte včasné doručenie. 

 

TIP

Aby vaše obrázkové kampane vyzerali skvelo, nájdete v našej aplikácii Feed Image Editor zásobník rôznych grafických prvkov. Sú rozdelené podľa sviatkov, ale aj všestranne použiteľných. Jednoducho s nimi vytvoríte šablóny pre obrázkové kampane - tematicky a bez pomoci grafika. Inšpirujte sa našimi 10 tipmi ako na zaujímavú grafiku.

 

📆 Predošlé články k e-commerce kalendáru nájdete pomocou týchto odkazov:

Kalendár je kompletný a využiť ho môžete aj počas ďalších rokov. Tematické kampane sú dôležitou súčasťou obrázkovej inzercie vašich produktov. Ak sa chcete o nich a o tvorbe šablón dozvedieť viac, prihláste sa na naše online školenie, ktoré prebieha raz mesačne a je úplne zdarma
 

 

Pridať nový komentár

CAPTCHA
Táto otázka slúži na testovanie toho, či ste alebo nie ste ľudským návštevníkom, a na zabránenie automatizovaného odosielania spamu.