Nachádzate sa tu

Nastavujte aktivitu šablón automaticky

Plánujete spustenie novej kampane? Pripravte si všetko vopred a nedržte v hlave informáciu, že pripravenú kampaň je ešte potrebné spustiť. S novou funkciou Feed Image Editoru si nastavíte aktiváciu a deaktiváciu šablón plne automaticky na deň presne a ušetrený čas dokážete využiť na ďalšie aktivity. Ukážme si, ako na to. 

Štart novej kampane je zakaždým pracný proces, ktorý stojí veľa energie. Samotná príprava obrázku je časovo náročná a naviac si musíte strážiť, aby ste kampaň včas spustili a ukončili. S automatickým nastavením aktivity šablón vám to značne uľahčíme. Nastavte si všetko vopred a ďalej sa o nič nemusíte starať. 

Nastavenie aktivity

V pravom panely v sekcii nastavenie šablóny nájdete položku Nastavenie aktivity šablón.

Po kliknutí na pole s dátumom sa vám zobrazí kalendár, v ktorom si vyberiete obdobie, od ktorého má byť šablóna aktívna. Tieto nastavenia ide rôzne kombinovať, a tak máte možnosť zvoliť začiatok, prípadne koniec aktivity šablóny zvlášť, alebo vymedziť aktivitu na presne zvolené obdobie. Je to iba na vás a na tom, čo presne vám vyhovuje. 

Po zvolení dátumu nezabudnite kliknúť na Uložiť, prípadne Uložiť a odísť. Napravo od dátumu sa vám naviac zobrazuje informácia, či je šablóna už aktívna. 

 

Prehľad o naplánovanej aktivite

Aby ste mali prehľad o všetkých naplánovaných šablónach, pridali sme do sekcie Zoznam šablón informácie o tom, či a v akom období je šablóna aktívna. Získate tým plnú kontrolu nad vašimi obrázkovými kampaňami.

 

Máte nastavené? Dajte nám vedieť, na čo ste túto funkciu využili a čo sa vám na nej páči.
 

Pridať nový komentár

CAPTCHA
Táto otázka slúži na testovanie toho, či ste alebo nie ste ľudským návštevníkom, a na zabránenie automatizovaného odosielania spamu.