Nachádzate sa tu

Aké tematické kampane pripraviť na druhý štvrťrok pomocou Feed Image Editoru

Ako sme sľúbili, každé tri mesiace aktualizujeme e-commerce kalendár. Ľahko sa naň pripojíte, alebo si ho stiahnete v tlačovej podobe. Tentokrát sa spolu s ním môžete tešiť na doplnený zásobník grafických prvkov v našej aplikácii. Pozrite si nové nálepky, štítky, rámčeky vo veľkonočnej, ale aj univerzálnej podobe.

👉 Pripojte si e-commerce kalendár, alebo si stiahnite jeho PDF verziu

SVIATKY V NAJBLIŽŠOM OBDOBÍ

Takto vyzerajú ďalšie tri mesiace v prvom polroku. Vyberte si vhodné dni na inzerciu vašich produktov a navoďte zákazníkom atmosféru na nákup.

Veľkonočný apríl.

Máj, nielen lásky čas.

Nápady na letnú inzerciu.

INŠPIRÁCIA PRE VEĽKONOČNÚ OBRÁZKOVÚ INZERCIA

V najbližších troch mesiacoch je najvýraznejším sviatkom Veľká noc. Pozrite si, ako vyzerajú predpripravené grafické prvky s možnosťou zmeny farby a veľkosti.

Predpripravené grafické prvky v aplikácii Feed Image Editor.

UNIVERZÁLNE GRAFICKÉ PRVKY DO OBRÁZKOVÝCH KAMPANÍ

Potrebujete rôzne grafické prvky bez sviatočnej tematiky? Vyberte si z ďalších elementov v našej aplikácii. Jednoducho ich prispôsobíte tak, ako sa vám práve hodia.

Univerzálne prvky pre rôzne kampane.

INZERUJTE S FEED IMAGE EDITOROM

Tematické kampane sú skvelou príležitosťou, ako vytvoriť trefnú inzerciu. Aplikácia Feed Image Editor k tomu ponúka všetko potrebné:

  • editovanie vašich produktových fotografii na jednom mieste 
  • prispôsobenie výstupného formátu 
  • jednoduchá grafická úprava (možnosť využiť predpripravené šablóny) 
  • načasovanie kampaní (nastavenie začiatku a konca inzercie) 
  • e-commerce kalendár a tipy na obrázkovú inzerciu

Pokud s Feed Image Editorem ještě nepracujete, vyzkoušejte ho na 30 dní zdarma. Máte tedy celý měsíc na seznámení se s jeho možnostmi. Hned jak začnete používat funkce jako odstranění pozadí, vylepšení rozlišení nebo efektivní načasování kampaní, už nebudete chtít nastavovat obrázky v jiné aplikaci. Nevíte, jak začít? Přihlaste se na naše online školení zdarma vedené product ownerem Markem Daňkem.

 

Pridať nový komentár

CAPTCHA
Táto otázka slúži na testovanie toho, či ste alebo nie ste ľudským návštevníkom, a na zabránenie automatizovaného odosielania spamu.