Nachádzate sa tu

FIE e-commerce kalendár. Naplánujte špeciálne akcie na zaujímavé dni prvého štvrťroku

Ako odlíšiť ponuku od konkurencie, je najčastejšia otázka, ktorú si kladie každý predajca. Choďte na to inak ako ostatní. Pomocou nášho kalendára si vyberiete zaujímavé dni, pre ktoré naplánujete špeciálne akcie. Máte napríklad obchod s potrebami pre domácich mazlíčkov? Využite 20. február, deň lásky k zvieratám.

ŽIADNE ZAUJÍMAVÉ DNI VÁM UŽ NEUNIKNÚ

Aby ste nemuseli všetky dátumy a dni držať v hlave, stačí si prepojiť pripravený kalendár s tým vašim. Podporíte tým predaj či svoju značku. Kalendár aktualizujeme priebežne a na štvrťročnej báze

 

  • Digitálny kalendár pre vaše kampane nájdete tu
  • Chcete mať vybrané dni stále na očiach? Napríklad na nástenke v kancelárii? Vytlačte si tieto tri obrázky kliknutím na tento odkaz.

Čím začať po sviatkoch? 

Február nie je len o Valentíne. 


 

V marci sa zamerajte na mačky a víno. 

PRIDAJTE SI KALENDÁR

TIP

Využite spojenie kalendáru a vytváranie tematických kampaní podľa sviatkov. Načasujte si aktiváciu a deaktiváciu šablón automaticky v našej appke. Ako na to, sa dozviete v článku Nastavujte aktivitu šablóny automaticky

Počas celého roka budeme v kalendári aktualizovať sviatky a dôležité dni. Takto získate prehľad o tom, ktoré produkty vyberiete v danom období k inzercii. Následne vytvoríte vhodné tématické kampane s aplikáciou Feed Image Editor.

Pridať nový komentár

CAPTCHA
Táto otázka slúži na testovanie toho, či ste alebo nie ste ľudským návštevníkom, a na zabránenie automatizovaného odosielania spamu.