Nachádzate sa tu

Nastavujte aktivitu šablóny automaticky

Plánujete spustenie novej kampane? Pripravte si všetko dopredu. Nemusíte tak držať v hlave informáciu, že pripravenú kampaň ešte musíte spustiť. S novou funkciou Feed Image Editoru si nastavíte  aktiváciu a deaktiváciu šablón plne automaticky na deň presne a ušetrený čas dokážete využiť na ďalšie aktivity. Poďme si ukázať, ako na to.

Štart novej kampane je vždy vyčerpávajúci proces, ktorý stojí veľa energie. Samotná príprava obrázkov je časovo náročná a naviac musíte mať na pamäti, aby ste kampaň spustili včas a včas ju aj ukončili. S automatickým nastavením aktivity šablón vám to značne uľahčíme. Nastavte si všetko dopredu a o nič sa už nemusíte ďalej starať.

Nastavenie aktivity

V pravom panely v sekcií nastavenia šablóny teraz nájdete položku Nastavenia aktivity šablóny

Po kliknutí na pole s dátumom sa vám zobrazí kalendár, v ktorom si zvolíte obdobie, od ktorého má byť šablóna aktívna. Tieto nastavenia je možné rôzne kombinovať, a tak máte možnosť zvoliť začiatok, prípadne koniec aktivity šablóny zvlášť, alebo vymedziť aktivitu na presne zvolené obdobie. Je to len na vás a na tom, čo presne vám vyhovuje. 

Po zvolení dátumu nezabudnite kliknúť na Uložiť, prípadne na Uložiť a odísť. Napravo od dátumov sa vám naviac zobrazuje informácia, či je šablóna už aktívna.

Nastavenie aktivity šablóny

Prehľad o naplánovanej aktivite

Aby ste mali o všetkých naplánovaných šablónach prehľad, pridali sme do sekcie Zoznam šablón informáciu o tom, či je a v akom období šablóna aktívna. Získate tým plnú kontrolu nad vašimi obrázkovými kampaňami.
Prehľad aktivity šablón

Máte všetko nastavené? Dajte nám vedieť, na čo ste túto novú funkciu využili a čo sa vám na nej páči.

 

Pridať nový komentár

CAPTCHA
Táto otázka slúži na testovanie toho, či ste alebo nie ste ľudským návštevníkom, a na zabránenie automatizovaného odosielania spamu.