Nachádzate sa tu

Vylepšite obrázkovú inzerciu pomocou tematických šablón na Valentína

14. február je pre veľa predajcov skvelou príležitosťou, ako inzerovať rôzne produkty, ktoré sa akokoľvek týkajú sviatku zamilovaných. V tento deň chce veľa zákazníkov potešiť svoju polovičku alebo niekoho láskyplne obdarovať. K tomu máme pre vás v appke predpripravené nálepky na ozdobenie obrázkovej kampane. V článku nájdete ukážky, ako ich využiť v šablónach, a tip, ako nastaviť automatickú inzerciu. 

AKO VYTVORIŤ VALENTÍNSKU OBRÁZKOVÚ KAMPAŇ

Tematická inzercia nabáda ešte viac na nákup. Oslovte klientov na sviatok zaľúbených. Vylepšite produktové obrázky s novopridanými nálepkami. Využite ich pre sortiment rôzneho typu - od kvetín, cez knihy a oblčenie, až po zážitky. 

12 druhov nálepiek, ktoré ozdobia vašu valentínsku kampaň.

Takto vyzerá použitie nálepiek v šablónach. Prefarbite si ich podľa vašej predstavy alebo ich pridajte vo veľkosti, ktorá vám do celku viac sedí. 

Nálepky môžete rôzne kombinovať a použiť podľa vašich predstáv.

TIP

  • Vo Feed Image Editore sme začiatkom roka vytvorili kalendár významných dní a sviatkov. Pripojíte sa naň jednoducho cez tento link, alebo si ho zaveste na stenu v papierovej podobe. E-commerce kalendár aktualizujeme každé tri mesiace. Vďaka nemu vám už neujde žiadny deň, ktorý je ideálny pre vytvorenie tematickej kampane. 

 

VYTVÁRAJTE REKLAMNÉ KAMPANE AKO PROFÍK

Aktivujte si aplikáciu Feed Image Editor a vytvorte rôzne kampane podľa sviatočných dní. Pre celkový vizuál použitie grafické možnosti, ako sú nálepky, rámčeky, štítky alebo text. Zapnite si appku na prvých 30 dní zadarmo a objavte, koľko užitočných funkcii obsahuje.

 

 

Pridať nový komentár

CAPTCHA
Táto otázka slúži na testovanie toho, či ste alebo nie ste ľudským návštevníkom, a na zabránenie automatizovaného odosielania spamu.