Nachádzate sa tu

Odstráňte pozadie produktových obrázkov bez kostrbatých hrán

Odstránenie pozadia vo fotkách produktov je často nutným krokom, ako sa dostať do inzercie na tovarových porovnávačoch. Niektoré produkty majú na obrázkoch pestré a komplikované tvary. Ich orez následne nie je ideálny a vyzerá kostrbato. Vo Feed Image Editore vám po vylepšení citlivosti odstránenia pozadia v troch úrovniach, prinášame novinku - vyhladzovanie orezaných hrán produktových obrázkov. 

Produktové obrázky sú snímané na rôznych pozadiach a samotné produkty majú jednoduché aj zložité tvary. Pre to, aby s pozadím vyzerali čo najkvalitnejšie, sme pridali k trojstupňovej citlivosti odstránenia pozadia aj možnosť vyhladiť hrany produktového obrázku. Poďme si bližšie predstaviť našu novú funkciu. 

TIP

Zaujíma vás, aké podmienky musia spĺňať vaše produkty na tovarových porovnávačoch a ďalších reklamných kanáloch? Prečítajte si článok Ideálne parametre pre produktové obrázky a zistite viac.

ODSTRÁNENIE POZADIA U PRODUKTOVÝCH OBRÁZKOV

Funkcia funguje na princípe strojového učenia a je plne automatizovaná. Vyhladenie hrán prebehne hromadne a vy pre to nemusíte urobiť žiadny ďalší krok. Zlepšenie výsledkov postrehnete u všetkých obrázkov. Najviac to oceníte v týchto prípadoch:

  • Ak sú obrázky na vstupe v nižšej kvalite alebo v menších rozmeroch:

Výrazný rozdiel medzi odstráneným pozadím pred a po vyhladení hrán. 

  • U produktov, kde ste odstraňovali zložité pozadie prostredia:

Nábytok, ktorý je vyfotený v prostredí (izba) sú hrany v pôvodnej verzii dosť kostrbaté.

  • U produktov, ktoré mali rovnakú farbu ako farba odstráneného pozadia:

Zlepšenie je vidieť u produktov s bielou farbou, ktoré boli pôvodne na bielom pozadí.

Odstráňte pozadie v aplikácii Feed Image Editor a zbavte sa nepekne orezaných obrázkov. Ešte v ňom nepracujete? Vyskúšajte si ho na 30 dní zdarma.

 

 

Pridať nový komentár

CAPTCHA
Táto otázka slúži na testovanie toho, či ste alebo nie ste ľudským návštevníkom, a na zabránenie automatizovaného odosielania spamu.