Nachádzate sa tu

Inzerujte zaujímavé koláže produktových obrázkov

Keď do inzercie dostanete niekoľko produktových fotiek v jednom obrázku, poskytnete nakupujúcim lepšiu predstavu o vzhľade tovaru. Online aplikácia Feed Image Editor obsahuje možnosť zostaviť koláž z alternatívnych obrázkov. Takto zákazníkom predstavíte všetky detaily produktu. Prečítajte si návod, ako vytvoriť pútavú zostavu fotiek.

AKO VYTVORIŤ KOLÁŽ

Koláže sú skvelou príležitosťou ako prezentovať produkt. K hlavnému obrázku, do predpripravených rozložení fotiek, jednoducho nahráte alternatívne. V zoskupení obrázkov tak z produktu ukážete navyše napríklad: 

  • varianty
  • komponenty
  • detaily
  • rôzne strany, uhly

Názorné príklady nájdete nižšie:

Koláž: varianty.

Koláž: komponenty.

Koláž: detaily.

Koláž: rôzne strany, uhly.

Postup na vytvorenie koláže vo Feed Image Editore je nasledujúci:

  1. Vytvorte novú šablónu vo Feed Image Editore.
  2. Na pravom paneli kliknite na číslo 3 - rozvrhnutie obrázkov.
  3. Kliknite na Koláž.
  4. Vyberte si predpripravené rozloženie, alebo si vytvorte vlastné. 
  5. Vyberte výstupný formát a uložte šablónu. 


ZISTITE STAV VAŠICH ALTERNATÍVNYCH OBRÁZKOV

Ak si nie si istý, či má produkt dostupné alternatívne obrázky, zakliknite možnosť "Iba ak sú dostupné všetky alternatívne obrázky". Koláž sa vytvorí v prípade, že sú alternatívne obrázky dostupné. Bez nich zostane iba hlavný obrázok.

Jednoduchou cestou, ako si skontrolovať dostatok alternatívnych obrázkov, je Diagnostika vo Feed Image Editore. V odporúčaniach nájdete "Možnosť doplniť alternatívne obrázky". Tento filter zobrazí produkty, u ktorých ich doplníte do limitu, ktorý pre vytvorený obrázok dovoľuje reklamný systém.


Skvelým pomocníkom je Audit obrázkov. Vďaka nemu sa do 24 hodín dozviete, aké problémy majú produktové obrázky vášho e-shopu. Pomocou systému varovaní a odporúčaní ich ľahko objavíte a tiež odstránite. Vyskúšajte audit, je zdarma.

TIP

V prípade, že vám alternatívne obrázky chýbajú, vyhrať sa môžete s násobením zdrojovej fotky. Ako na to, si pozrite v našom príspevku na Instagrame.


Tvorte obrázkové koláže pre image marketing s nami. Ide to rýchlo, jednoducho a kvalitne. Ak s aplikáciou Feed Image Editor ešte nemáte skúsenosti, vyskúšajte ju na prvých 30 dní zdarma. Užitočné návody nájdete na našom blogu, alebo sa na nás obráťte na klientskej podpore.

Pridať nový komentár

CAPTCHA
Táto otázka slúži na testovanie toho, či ste alebo nie ste ľudským návštevníkom, a na zabránenie automatizovaného odosielania spamu.