Ukážte zákazníkom produkty, ktoré máte skladom

Skutočnosť, že je tovar skladom, je jedným z dôležitých faktorov, ktoré ovplyvňujú zákazníka. Často sú ochotní kúpiť drahší tovar, keď ho budú mať u seba skôr. Pozrite sa na návod, ako vytvoríte výber produktov skladom a aplikujete na ne šablónu.

Výber produktov v Mergade

Najskôr vytvorte výber produktov, ktoré máte skladom. Ten urobíte v Mergade na podstránke Produkty, zadaním jednoduchej podmienky DELIVERY_DATE je rovné 0.

Tento výber pomenujte napr. Produkty skladom a uložte.

Vytvorenie výberu produktov, ktoré sú skladom

Nová šablóna vo Feed Image Editore

  • Vo Feed Image Editore vytvorte Novú šablónu a vyberte pre ňu vytvorený výber produktov.
  • Nastavte výsledný formát produktových fotografií.
    • V našom príklade sme vybrali formát 1080 x 1080 px, bez prispôsobenia obrázkov na daný formát a vybrali sme biele pozadie.
  • V karte Vrstvy sme pridali:
    • Rámček vo farbe, ktorú vo Feed Image Editore používame a logo, ktoré sme umiestnili do pravého spodného rohu. V druhej variante sme pridali ešte dynamický prvok s cenou, ktorá sa bude meniť spoločne so zmenami vo feede.

Ukážka šablóny produkty skladom.


Ukážka šablóny produkty skladom.

Vďaka možnosti vytvárania samostatných šablón na rôzne výbery produktov je aplikácia Feed Image Editor veľmi užitočným pomocníkom. Vyskúšali ste si už prácu v tejto aplikácii? Zapnite si ju na 10 dní zdarma.

Další články

Reklamné platformy, na ktorých inzertujeme, podporujú rôzne veľkosti bannerov alebo produktových fotografií. Dôležité je tieto pravidlá dodržiavať a tým zaistiť správne zobrazenie ponuky. Na podstránke Nastavenie nájdete prehľad veľkostí, ktoré používate a ich editáciu.
Vo Feed Image Editore pribudla nová podstránka - Nastavenia. Vďaka nej bude vaša práca v aplikácii ešte efektívnejšia a jednoduchšia, než bola doteraz. Poďme sa spoločne pozrieť, aké možnosti prináša box s nastavením projektu.
Nechávate vo svojich reklamách ako dominantu vaše produkty, alebo dávate prednosť grafickému spracovaniu? Pozrite sa na návod, ako vo Feed Image Editore prispôsobíte veľkosť vašich produktov.