Nachádzate sa tu

Prilákajte počas sezóny zákazníkov pomocou noviniek vo Feed Image Editore

Nápor najväčšej sezóny tohto roka sa blíži k svojmu vrcholu. Využite to a vytvorte profesionálne obrázky pre vaše produktové inzeráty na Facebooku alebo Instagrame. Novinky, ktoré sme nedávno pridali do Feed Image Editora vám poskytnú skvelé možnosti, ako na to.

Zvýšte preklikovosť inzercie pomocou grafických šablón na mieru

Využite predchystané šablóny, ktoré zatraktívnia váš tovar. V galérií Feed Image Editora nájdete 8 nových na širokú škálu príležitostí. Vyberte si tie, ktoré sa najviac hodia pre váš tovar a pre kampaň, ktorú pripravujete. Nad úpravami máte úplnú voľnosť. Farby prvkov, veľkosť písma a rámiky si ľahko prispôsobíte podľa seba.

Získajte väčší prehľad o vašich šablónach 

Vylepšili sme rozhranie appky, aby bola práca so šablónami pre vás ešte jednoduchšia. Po otvorení Feed Image Editora nájdete v hornej časti náhľady predchystaných šablón, takže si môžete vybrať tu správnu hneď v prvom kroku. Ak už nejaké šablóny máte vytvorené a aktívne, nájdete tam naopak náhľady náhodných produktových obrázkov. Ďalej sme tiež kvôli prehľadnosti zväčšili tlačítka pre vytvorenie novej šablóny a pre jej import.
 


Vylepšené rozhranie v Zozname šablón.

Vytvárajte komplexné tvary jednoducho a rýchlo

Medzi vrstvami odteraz nájdete Polygón. Vytvoríte ním akýkoľvek mnohouholník presne na mieru. Jednoduchým naklikaním sformujete jeho body, ktoré v prípade úprav hravo presuniete na iné miesto. Hranám hotového tvaru nastavíte hrúbku a vyplníte ho farbou podľa vašich predstáv. Navrhnete tak napríklad osobité zľavové štítky, ktorými sa odlíšite od konkurencie.

Druhou novinkou medzi vrstvami je Krivka. Tá vám pri vytváraní grafických prvkov poskytne ešte väčšiu voľnosť. Nakreslíte ňou zaoblené tvary alebo napríklad jedinečné písmo, ktoré nenájdete v žiadnych fontoch. Podobne, ako u Polygónu, ju naklikáte v jednoduchých bodoch, ktoré kedykoľvek ručne upravíte

Využite tieto novinky na maximum a upravte produktové obrázky tak, aby vynikli v inzercii na Facebooku alebo Instagrame. Ak by ste s tým potrebovali poradiť, pozrite si ďalšie inšpirácie na obrázkové kampane alebo sa ozvite na support@feedimageeditor.com.

Pridať nový komentár

CAPTCHA
Táto otázka slúži na testovanie toho, či ste alebo nie ste ľudským návštevníkom, a na zabránenie automatizovaného odosielania spamu.