Nachádzate sa tu

Vytvorte jedinečnú vianočnú kampaň s novinkami vo Feed Image Editore

Vánoční období se blíží a spouštění kampaní vrcholí. Pokud chcete v záplavě konkurence uspět, nestačí být pouze dobře připravení. Musíte mít originální a chytlavou obrazovou inzerci, která vás odliší od ostatních. Pojďte se s námi podívat, jak s novinkami ve Feed Image Editoru dodáte vašim produktovým obrázkům skutečného ducha Vánoc.

Objavte farebné palety a nové designové fonty

Veľkú časť podnetov vnímame práve zrakom, farby v nás podnecujú nálady, vytvárajú emocionálne väzby a preto by ste na to pri tvorbe vašich kampaní mali myslieť. Výberom tematických farieb a ich jemnou kombináciou vytvoríte príjemný vizuálny efekt a upriamite tak pozornosť na vaše produkty. V kombinácií s vhodne zvoleným písmom tento pocit ešte viac posílite a určite zanecháte silný dojem. Práve z tohto dôvodu sme pre vás pridali viac ako 60 nových fontov a 20 farebných paliet, s ktorými budú vaše možnosti neobmedzené. Nechajte sa inšpirovať a dodajte svojim produktovým obrázkom vianočný nádych.

Vánoční barevné palety

Tvorte pohodlne v živom náhľade

Po novom pri vytváraní šablóny uvidíte zmeny písma v živom náhľade. Veríme, že pre vás celý proces tvorby bude intuitívnejší a príjemnejší. Ďalšou novinkou, ktorú určite oceníte, je možnosť kopírovania vrstiev a to buď priamo v panely Vrstvy alebo jednoducho pomocou ctrl+c & ctrl+v. Výhodné je to hlavne pri tvorbe vlastného tematického rámika, keď nemusíte znova pridávať ten istý tvar niekoľkokrát za sebou.

Živý náhled fontů.

Kopírování vrstev.

Využite vianočné nálepky, ale aj vlastné obrázky

Viete, že súčasťou Feed Image Editor je celá séria vianočných samolepiek? Nebojte sa nimi ozvláštniť vaše produktové obrázky, no vyberajte s citom, niekedy je menej viac. Ak preferujete vlastné obrázky, vytvorte si vlastnú obrázkovú sadu. Budete mať tak všetky obrázky vždy k dispozícií, napríklad pre vašu ďalšiu kampaň.

Vánoční nálepky.

Zbavte sa starostí automatickým spustením kampane

Uľahčite si spustenie kampane tým, že ju naplánujete priamo vo Feed Image Editore. Vyberte si konkrétny deň, kedy sa kampaň spustí a tiež kedy sa skončí. Veríme, že to oceníte práve počas vianočného obdobia, kedy je kľúčové vo vhodnej chvíli ukončiť Vianočnú inzerciu a plynule vo vhodný deň spustiť kampaň s povianočnými výpredajmi. 

Ak ste ešte s prípravami nezačali, je najvyšší čas pustiť sa do toho. Dajte nám vedieť, ako sa vám s prípravami darí a ktoré funkcie Feed Image Editoru ste pri tom využili. V prípade, že potrebujete pomôcť, ozvite sa, radi vám odpíšeme.

Pridať nový komentár

CAPTCHA
Táto otázka slúži na testovanie toho, či ste alebo nie ste ľudským návštevníkom, a na zabránenie automatizovaného odosielania spamu.