Nachádzate sa tu

Cesta k ideálnemu image feedu #9: Vodoznaky

Vodoznaky v produktových obrázkoch majú často úlohu ochranných prvkov. Ak chcete inzerovať na reklamných systémoch a tovarových porovnávačoch, tak musíte počítať s tým, že obrázky s vodoznakmi budú zamietnuté. S Feed Image Editorom hravo odhalíte, na ktorých obrázkoch sa vo vašom feede nachádzajú.

Detekujte pomocou produktových filtrov

Je to jednodoché, na začiatku si otvorte aplikáciu. V sekcii Produkty kliknite na podsekciu Vodoznaky, v poli Stav vyberte možnosť Obsahuje vodoznak a kliknite na Filtrovať. V tabuľke, ktorá sa vám zobrazí, uvidíte zoznam produktov spolu s pravdepodobnosťou obsahu vodoznaku. 

Vylepšite výsledky filtrovania

Na detekciu vodoznakov používame model strojového učenia, natrénovaný na tisícoch fotografií.

Po kliknutí na produkt máte v náhľade možnosť vyhodnotiť výsledok a ručne zmeniť jeho stav. Každým vaším hodnotením prispievate k zlepšeniu modelu, ktorý používame na detekciu vodoznakov. 

Posledným krokom je odstránenie vodoznaku. Tomu sa venujeme v samostatnom článku, určite si ho prečítajte. Ak by ste potrebovali poradiť, napíšte nám.

Pridať nový komentár

CAPTCHA
Táto otázka slúži na testovanie toho, či ste alebo nie ste ľudským návštevníkom, a na zabránenie automatizovaného odosielania spamu.