Nachádzate sa tu

Podporte predaj vašich produktových obrázkov vložením CTA, alebo iných prvkov

Nasmerujte nakupujúcich na ďalší krok ku kúpe, pomocou štítku s výzvou k akcii, alebo informujte o zvýhodnenej cene produktu. Produktové obrázky s vloženým CTA, alebo iným textom, využijete napríklad v inzercii na Facebooku a Instagrame.

Zákazníkov vyzvite ku kúpe, rezervácii alebo objednávke tovaru. Do štítkov ľahko vložíte aj iné dôležité informácie, ako je stav dostupnosti, doprava zdarma, alebo akcia pri kúpe viacerých produktov naraz. V aplikácii Feed Image Editor máme pre vás pripravené štítky, nálepky, grafické elementy a texty, ktoré do produktového obrázku ľahko vložíte. Chcete použiť vlastnú grafiku? Nahrajte obrázok do aplikácie a pridajte ju - hromadne a automaticky - na všetky produkty, ktoré zvolíte. 

CTA A INÉ TEXTY V PRODUKTOVÝCH OBRÁZKOCH

Pozrite si, aké možnosti máme v aplikácii Feed Image Editor.

👉 Predpripravené texty

V textovej vrstve jedným kliknutím pridáte potrebný text, alebo si napíšte vlastný. Na výber máte viac ako 150 fontov. Ak medzi nimi nenájdete tip vášho písma, kontaktujte nás na klientskej podpore. Radi ho do aplikácie pridáme.

Predpripravené texty v aplikácii.

👉 Grafické prvky

Pod texty pridajte grafické prvky ako kruh, štvorec, obdĺžnik, polygon, atď. Tvarom prispôsobte veľkosť podľa textu a farbu dolaďte podľa vašej predstavy, alebo tonality značky. Pridať môžete aj efekty - odraz a tieň.

Rôzne tvary s CTA textom, alebo inou informáciou o tovare.

V prípade, že pod text vložíte grafický prvok a nevznikne medzi nimi dostatočný kontrast, zobrazí sa vám výstražný trojuholník.

Nízky kontrast medzi textom a tvarom.

👉 Grafické štítky

Hotové grafické štítky v 2D a 3D podobe. S rovnakými možnosťami editácie, ako u grafických prvkov. 

Štítky, ktoré nájdete aktuálne v aplikácii.

👉 Nálepky

Pridajte na produkt nálepky. U nás ich nájdete rozdelené tematicky podľa sviatkov, či ročných období. Nájdete medzi nimi aj sekciu o doprave zdarma.

Výber nálepiek z aplikácie Feed Image Editor.

👉 Možnosť nahrať vlastný obrázok  

Všetky predošlé úkony zvládnete bez grafika. Ak však už od niekoho máte vlastné podklady a hľadáte jednoduchý spôsob, ako ich naraz dostať na všetky produktové obrázky, využite Feed Image Editor. Rovnako postupujte, ak chcete do obrázkov nahrať logo vašej firmy, alebo značky. 

Ľahké nahrávanie vlastných obrázkov.

TIP

Prispôsobte vaše obrázkové kampane podľa ročného obdobia, sviatkov a medzinárodných dní. Kliknite si na Aké tematické kampane pripraviť na druhý štvrťrok pomocou Feed Image Editoru a majte tématickú inzerciu, ktorá v zákazníkoch vyvolá tu správnu atmosféru na nákup. 

Funkcie a možnosti, ktoré aplikácia Feed Image Editor obsahuje, stále rozširujeme a zlepšujeme. Máte s nami skúsenosť, o ktorú sa chcete podeliť? Pridajte recenziu do softvérového katalógu Capterra. Odmeníme vás poukážkou v hodnote 10 eur na nákup do online obchodu Amazon. 

Pridať nový komentár

CAPTCHA
Táto otázka slúži na testovanie toho, či ste alebo nie ste ľudským návštevníkom, a na zabránenie automatizovaného odosielania spamu.