Nachádzate sa tu

Ako zrýchliť načítavanie obrázkov

Vo Feed Image Editore pribudla nová podstránka - Nastavenia. Vďaka nej bude vaša práca v aplikácii ešte efektívnejšia a jednoduchšia, než bola doteraz. Poďme sa spoločne pozrieť, aké možnosti prináša box s nastavením projektu.

NASTAVENIE PROJEKTU

V tomto boxe máte možnosť robiť zmeny, ktoré sa týkajú celého projektu.

Zvoľte, koľko produktov chcete vidieť na podstránke Ukážka. Na výber máte od 9 do 32 obrázkov.

Vyberte, v akom formáte chcete posielať výstupné obrázky. Na výber máte dve možnosti - .png alebo .jpeg. Jednotlivé reklamné platformy podporujú rôzne formáty, je potrebné sa vždy uistiť, či posielate ten správny.

Keď vyberiete variantu .jpeg, budete môcť vaše obrázky komprimovať - ​​meniť ich veľkosť. Často sa stáva, že sú zbytočne veľké a to spomaľuje načítavanie stránok. Zmenšenie ich veľkosti nemá vždy vplyv na kvalitu. U kompresie vidíte náhľad obrázku, takže môžete kontrolovať, či je zobrazenie v poriadku.

Komprese produktových fotografií

Kompresia produktových fotografií

U náhľadu vidíte názov šablóny, výsledný rozmer, aktuálnu a pôvodnú veľkosť. Môžete si postupne načítať rôzne produkty, aby ste si boli istí, že sa všetky zobrazujú správne.

Akonáhle máte nastavené, stačí uložiť a zmeny sa aplikujú. Pred spustením reklamy nezabudnite sa pozrieť na podstránku Náhľad a skontrolovať, či sa vaše šablóny zobrazujú správne.

Pridať nový komentár

CAPTCHA
Táto otázka slúži na testovanie toho, či ste alebo nie ste ľudským návštevníkom, a na zabránenie automatizovaného odosielania spamu.