Nachádzate sa tu

Cesta k ideálnemu image feedu #4: Nepovolené znaky v URL adrese

Väčšina cenových porovnávačov má vypracovanú sériu pravidiel, ktorými sa musíte riadiť, ak chcete u nich inzerovať. Týkajú sa aj produktových obrázkov. Jedným z úskalí, na ktoré si pri nastavovaní inzercie musíte dať pozor, sú nepovolené znaky v URL adrese obrázkov. V článku si ukážeme, ako nájsť produkty, ktoré majú v URL adrese nepovolené znaky a ako ich upraviť, aby spĺňali všetky požiadavky.

Vyfiltrujte chybné URL adresy s pomocou Feed Image Editora

Aby sme dohľadali, u ktorých produktov sú problémové URL adresy obrázkov, znova využijeme filtre v sekcií Produkty. Tentokrát v poli Skupina vyberieme Znaky v URL adrese obrázkov a potvrdíme tlačidlom Filtrovať

V ďalšom kroku vám doporučujeme vyfiltrované URL adresy premenovať tak, aby neobsahovali žiadne nepovolené znaky. Prehľad pravidiel vybraných cenových porovnávačov nájdete v nami vybraných článkoch na konci tejto stránky. Ak si neviete rady, napíšte nám alebo sa prihláste na naše školenie, na ktorom sa budeme venovať aj auditu produktových obrázkov.

Pridať nový komentár

CAPTCHA
Táto otázka slúži na testovanie toho, či ste alebo nie ste ľudským návštevníkom, a na zabránenie automatizovaného odosielania spamu.