Nachádzate sa tu

Cesta k ideálnemu image feedu #4: Nepovolené znaky v URL adrese

Väčšina cenových porovnávačov funguje na sérii pravidiel, ktorými sa musíte riadiť, ak chcete u nich inzerovať. Pravidlá platia aj pre fotky produktov. Jedným z problémov, na ktoré si pri nastavovaní inzercie musíte dať pozor, sú nepovolené znaky v URL adrese obrázkov. Prečítajte si návod, ako takéto obrázky vyhľadať a ako ich upraviť, aby splnili všetky požiadavky.

Pre inzerciu na tovarové porovnávače musíte poznať pravidlá. Bez toho, aby ste ich splnili, sa do nej nedostanete. V obrázkoch je najčastejšou chybou diakritika, alebo medzery v názve obrázkového súboru. Pozrite si jednoduché riešenie v článku a znížte chybovosť vášho e-shopu.

ZAČNITE AUDITOM OBRÁZKOV

Na to, aby ste zistili stav vašich produktových obrázkov, využite audit. Je zdarma a výsledky dostanete do 24 hodín. Audit odhalí chyby, ktoré obsahujú fotky vašich produktov. Tie rozdelí na problémy, varovania a odporúčania. Na základe týchto zistení viete, ako vylepšiť kondíciu produktových obrázkov vášho e-shopu. 

Ukážka výsledkov z auditu - problémy, varovania, odporúčania.

MOŽNOSŤ PREPÍSAŤ URL ADRESY RUČNE 

Medzi výsledkami nájdete aj obrázky, ktoré obsahujú nepovolené znaky v URL adresách. Možnosťou je premenovať súbor, alebo cestu k súboru tak, aby neobsahovali žiadne zo zakázaných znakov. Edit urobte aj na stránkach vášho e-shopu. Následne adresu musíte upraviť vo feede. V Mergade to urobíte v sekcií Produkty, jednotlivo na úrovni samostatných produktov.

Ručná zmena v Mergade.

AUTOMATICKÁ OPRAVA CHÝB V URL ADRESÁCH 

Nestrácajte čas manuálnou prácou. Feed Image Editor opraví URL adresy za vás. Ako? Vygeneruje nové URL adresy k upraveným obrázkom vo výstupnom feede automaticky tak, aby neobsahovali diakritiku, medzery a spĺňali kritéria na dĺžku znakov tovarových porovnávačov. Zbaví vás ručného zadávania a ušetrí kopec času. 

Vstupná a výstupná forma URL adresy obrázku.

Vyskúšajte si Feed Image Editor na 30 dní zdarma a zbavte sa problémových URL adries v produktových obrázkoch. Vďaka auditu a našej aplikácii inzerujete efektívne a s prehľadom plňte podmienky inzertných kanálov.

 

Pridať nový komentár

CAPTCHA
Táto otázka slúži na testovanie toho, či ste alebo nie ste ľudským návštevníkom, a na zabránenie automatizovaného odosielania spamu.