Nachádzate sa tu

Black Friday a Cyber Monday: ako vytvoriť konverzné obrázkové kampane

Využite 10 predpripravených grafických šablón pre nákupné šialenstvo na konci novembra. Prispôsobte ich vizuálu vášho obchodu a predajte v online inzercii maximum vašich produktov.

Počas dní okolo Black Friday, ktorý pripadá na 25. 11. 2022, najčastejšie kúpite za zvýhodnenú cenu práve elektroniku. Ohromné výpredaje sa týkajú skoro všetkých segmentov. V našej aplikácii sme vám tematicky predpripravili nové šablóny, ako pre Black Friday, tak aj pre Cyber Monday

black_friday_cyber_monday

Dni plné zliav.

Obrázkové kampane pre Black Friday a Cyber Monday

Najvýraznejšie kampane môžete vidieť práve počas týchto dní. Kreatívy používajú takmer všetci, preto je nutné mať ich na vysokej úrovni a zaujať potenciálnych zákazníkov.

Výhodou grafických prvkov v aplikácii Feed Image Editor je, že sú ľahko editovateľné. Na pár klikov vytvoríte šablónu na mieru vášmu online obchodu, aj bez pomoci grafického dizajnéra.

👉 TIP

Načasujte si vaše obrázkové kampane a viac nemyslite na ich zapnutie a vypnutie. V aplikácii Feed Image Editor si dátumy trvania kampaní nastavíte na pár klikov. Viac sa dozviete v článku Automatické načasovanie kampaní.

 

Najnovšie v našej aplikácii pribudlo 5 šablón pre Black Friday a 5 pre Cyber Monday: 

black_friday_cyber_monday_template


black_friday_cyber_monday


black_frdiay_cyber_monday


black_friday_cyber_monday


black_friday_cyber_monday


Teraz je rad na vás. Vyskúšajte si tvorbu šablón cez Feed Image Editor. Ak aplikáciu nepoznáte, pozrite si krátke videá na našom Youtube. Pre nových klientov máme skúšobnú dobu zdarma na 30 dní

Pridať nový komentár

CAPTCHA
Táto otázka slúži na testovanie toho, či ste alebo nie ste ľudským návštevníkom, a na zabránenie automatizovaného odosielania spamu.