Nachádzate sa tu

Využite nové možnosti práce s vrstvami vo Feed Image Editore

Nová verzia našej appky je na svete a prináša viacero vylepšení. V dnešnom článku si predstavíme funkcie, ktoré vám uľahčia prácu s vrstvami pri tvorbe zložitejších šablón.

 

Skrývanie vrstiev

Pri tvorbe zložitejších šablón s použitím väčšieho počtu vrstiev sa hodí niektoré vrstvy nezobrazovať. Práve preto sme do appky pridali možnosť ich dočasne schovať. V panely napravo nájdete u každej vrstvy ikonu oka, ktorou vrstvu schováte a znova zobrazíte. Pokročilejšie úpravy šablón tak hravo zvládnete a budete mať nad nimi väčší prehľad.

skryvani_vrstev_feed_image_editor
Skrývanie vrstiev vo Feed Image Editore.

Zoskupovanie vrstiev

Ďalšou novinkou, ktorá sa vám bude pri tvorbe šablón hodiť, je zoskupovanie viacerích vrstiev do jednej. Využijete to napríklad vtedy, keď potrebujete vytvoriť inzerčné štítky kombináciou textových, grafických a obrázkových vrstiev. Podržaním CTRL a klikaním myšou označíte postupne všetky vrstvy, ktoré chcete zoskupiť a vpravo hore v panely vrstiev potvrdíte tlačidlom Vytvoriť skupinu vrstiev.

seskupovani_vrstev_feed_image_editor
Zoskupovanie vrstiev vo Feed Image Editore.

Poradie vrstiev

Chceme, aby práca s našou aplikáciou bola čo najintuitívnejšia a preto sme upravili poradie vrstiev. Zoznam na pravo teraz zodpovedá poradiu vrstiev v editore. Pri zmene ich poradia tak máte lepší prehľad o ich usporiadaní. Stále platí, že vrstvy s dynamickými prvkami majú prednastavené poradie a sú vždy navrchu nad ostatným vrstvám.

Veríme, že vám tieto funkcie otvoria nové možnosti pri tvorbe originálnej obrazovej inzercie. O ďalších novinkách, ktoré sme do appky pridali, si povieme o týždeň v budúcom článku. Ak by ste dovtedy potrebovali poradiť s nastavením appky, neváhajte nám napísať na support@feedimageeditor.com.

Pridať nový komentár

CAPTCHA
Táto otázka slúži na testovanie toho, či ste alebo nie ste ľudským návštevníkom, a na zabránenie automatizovaného odosielania spamu.