Nachádzate sa tu

Novinka vo Feed Image Editore - Text s dynamickými prvkami

Feed Image Editore neustále vylepšujeme a pridávame nové funkcie, aby sa vám s ním lepšie pracovalo. Teraz sme do aplikácie pridali ďalšiu novinku - vkladanie textu, ktorý obsahuje aj dynamické elementy. Pozrite sa, aké reklamy s ním môžete vytvoriť.

TEXT S DYNAMICKÝMI PRVKAMI

Novinku nájdete v karte Vrstvy, pod názvom Text s elementmi.

Keď si túto možnosť vyberiete, otvorí sa vám ponuka na úpravy.

Vrstvu pomenujte, posuňte text na miesto, kde ho chcete mať (pomocou drag & drop alebo súradníc na osi x a y). Napíšte a vyberte, čo má text obsahovať. Vyberať môžete z elementov, ktoré obsahuje váš feed alebo z Bidding Fox Elements (ak máte aplikáciu pre tento export zapnutú). Elementov môžete vložiť hneď niekoľko.

Vložení textu s elementem do šablony

Vloženie textu s elementom do šablóny

Vďaka tejto funkcii a spojeniu s aplikáciou Bidding Fox Elements môžete vytvárať reklamy s informáciami kto má dnes alebo zajtra sviatok, aký je deň v týždni, ročné obdobie a veľa ďalších.

Šablona s dynamickým prvkem svátek

Šablóna s dynamickým prvkom sviatok

V príklade sme použili element BFE_D_NAMEDAY_TOMORROW_CZ. Zápis celého textu v aplikácii vidíte ako - Zajtra má meniny % BFE_D_NAMEDAY_TOMORROW_CZ%

K základným možnostiam v aplikácii pridávame aj ďalšie užitočné funkcie, vďaka ktorým máte lepší prehľad o produktových obrázkoch vo vašom feede. Nájdete ich na podstránke Produkty. Skontrolujte veľkosť vašich fotografií, či odkazy nevedú na chybu 404 alebo v akom sú formáte.

Vyskúšajte aplikáciu Feed Image Editor a Bidding Fox Elements zadarmo a uvidíte, aké výsledky vďaka nim získate.

Pridať nový komentár

CAPTCHA
Táto otázka slúži na testovanie toho, či ste alebo nie ste ľudským návštevníkom, a na zabránenie automatizovaného odosielania spamu.