Nachádzate sa tu

Pracujte s vianočnými šablónami a inzerčnými tipmy od Feed Image Editoru

Vianoce klopú inzercii na dvere. Využite ich čaro a spravte z vašich produktov tohtoročné darčeky. Pomôžu vám k tomu predpripravené šablóny v aplikácii Feed Image Editor, o ktorých si prečítate v článku. Ako bonus sa dozviete o najpopulárnejších vianočných farbách, fontoch a tipoch na inzerciu.

ZVOĽTE SPRÁVNE FARBY

Vnímanie farieb je pomerne subjektívne. Existujú ale univerzálne princípy na ich používanie. Ukážeme vám, ako s nimi vo Feed Image Editore pracovať a vybrať tie najvhodnejšie.

Ktoré farby vám pripomínajú Vianoce? Na prvých dvoch priečkach sú bezkonkurenčne červená a v tesnom závese zelená

       
 

Trendom roku 2021 sa stali magenta a modrá. Na tretej a štvrtej pozícii nahradili klasickú tmavomodrú a fialovú.

Doplnky laďte v zlatej, striebornej a bielej. Nebojte sa ich použiť aj ako dominantnú farbu. Kombináciou odtieňov získate nekonečne veľa možností.

TIP

Máte barvy, které se pojí s identitou vaší značky? Využijte je v přípravě šablon a propojte inzerci s vizuálem firmy. Dobrým pomocníkem vám bude funkce, která ve Feed Image Editoru vygeneruje barevnou paletu ze zdrojového obrázku.

Máte farby, ktoré sa spájajú s identitou vašej značky? Využite ich v príprave šablón a prepojte inzerciu s vizuálom firmy. Dobrým pomocníkom vám bude funkcia, ktorá vo Feed Image Editore vygeneruje farebnú paletu zo zdrojového obrázku

POUŽITE VIANOČNÉ PÍSMO

Stejně jako barvy, i fonty ovlivňují, co a pod jakým tónem, chcete lidem zprostředkovat. Proto ideálně zvolte jeden, maximálně dva fontyhlavní a doplňkový. S Vánocemi se pojí ozdobné písmo, nebo takové, které působí jako psané rukou.

Rovnako ako farby, tak aj fonty ovplyvňujú čo, a pod akým tónom, chcete ľuďom sprostredkovať. Preto ideálne zvoľte jeden, maximálne dva fonty - hlavný a doplnkový. S Vianocami sa spája ozdobné písmo, alebo také, ktoré pôsobí ako písané rukou.

V našej databáze máte na výber viac ako 100 fontov. V prípade , že v nej nanájdete ten, ktorý chcete použiť neváhajte sa nám ozvať. S radosťou ho doplníme.

TIP

Vyskúšajte našu najnovšiu funkciu na odstránenie pozadia. Pozadie produktov zostane transparentné a vy ho môžete doladiť podľa vlastných vianočných predstáv. Pre zvýraznenie tovaru použite efekty Odraz a Tieň. Viac si prečítajte v článku Odstráňte pozadie produktových obrázkov

TVORTE ŠABLÓNY VO FEED IMAGE EDITORE

Využite naše vianočné šablóny alebo si za pomoci predošlých tipov vytvorte vlastné. K tomu máme pre vás aj sezónne nálepky a možnosť pridania grafických elementov alebo obrázkov.

NAPLÁNUJTE KAMPAŇ A ROZŠÍRTE SVOJE INZERČNÉ MOŽNOSTI 

Určite dĺžku kampane podľa potreby. S našou aplikáciou jednoducho načasujete začiatok a koniec použitia šablón. V kalendári si vyberte trvanie obdobia a vymedzte požadované dni. O automatickej aktivácii šablón sa dočítate v článku Nastavujte aktivitu šablóny automaticky

Nakupujúci chce mať darčeky včas. Pripravte svoju inzerciu na vianočnú sezónu pomocou aplikácie Bidding Fox Elements. Takto vaši zákazníci budú presne vedieť, koľko dní majú k vytvoreniu objednávky s doručením do Vianoc. V aplikácii si jednoducho vyberiete a aktivujete elementy, s ktorými chcete pracovať. Na základe dát z elementov nastavíte produktom odpočet dní, ktorý sa automaticky vykreslí do obrázkov. Vždy o polnoci sa počet dní zmení. 

Ozdobte svoju inzerciu pomocou Feed Image Editoru. Vyskúšajte ju na 30 dní zdarma a presvedčte sa, ako ľahko svojej obrazovej reklame dodáte príťažlivosť

Pridať nový komentár

CAPTCHA
Táto otázka slúži na testovanie toho, či ste alebo nie ste ľudským návštevníkom, a na zabránenie automatizovaného odosielania spamu.