Nachádzate sa tu

Mergado MeetUp: Prednáška na stiahnutie + fotoreport

Pozrite si krátky fotoreport z Mergado MeetUp-u a stiahnite si prednášku na tému Optimalizácia produktových obrázkov pre reklamné systémy.

Mergado MeetUp je akcia, na ktorej sa s vami pravidelne stretávame. Tentokrát sa sústredila najmä na novinky spojené s Mergadom 2. Pri tejto príležitosti ste si mohli vypočuť 4 prednášky zo sveta e-commerce a osobne sa s nami porozprávať. Absolvovali sme dve zastávky - v Prahe a Bratislave. Pre tých, ktorí sa nemohli zúčastniť, alebo si chcú pripomenúť prednášku či atmosféru, máme malé zhrnutie. 

Začiatok MeetUp v Bratislave.

STIAHNITE SI NAŠU PREDNÁŠKU 

Vo Feed Image Editore sa snažíme o to, aby boli vaše produktové obrázky v bezchybnom stave a navyšovali tak predaje. Prezentáciu, ktorá odznela na oboch meetupoch, nájdete cez tento odkaz. Dozviete sa napríklad o pravidlách reklamných systémov a najčasteších chybách v produktových obrázkoch. 

 
Prezentáciu s komentárom od Mareka Daňko si pozrite na videu nižšie: 
 

Ako sme na MeetUp-e smomenuli, prvým krokom k bezchybným produktovým obrázkom na vašom e-shope je Audit obrázkov. Dostupný zdarma, s výsledkami do 24 hodín. Nechajte si skontrolovať váš feed pre viac ako 25 reklamných systémov, alebo si vyberte ten, na ktorý vaša inzercia smeruje. 

 

 

PÁR MOMENTOV Z AKCIE MERGAGO MEETUP

Akciu hodnotíme ako vydarenú a ďakujeme, že ste sa za nami zastavili. Váš feedback je pre nás doležitý a pomáha nám zlepšovať naše produkty. Vždy sa na nás môžete obrátiť na e-mail support@feedimageeditor.com. Na záver článku si pripomeňme priebeh fotkami.  

 

Pridať nový komentár

CAPTCHA
Táto otázka slúži na testovanie toho, či ste alebo nie ste ľudským návštevníkom, a na zabránenie automatizovaného odosielania spamu.