Nachádzate sa tu

Začiatok roka prináša ešte plynulejšie používanie Feed Image Editoru

Magický rok 2020 sme privítali silnou náložou noviniek z našej dielne. Aktuálny release je zameraný na vylepšené užívateľské rozhranie a vyladenie procesov na pozadí. Používanie Feed Image Editoru tak bude pre vás ešte príjemnejšie.

Nakopnite vašu inzerciu so silnými nástrojmi

Stredobodom pozornosti je odteraz väčšie pracovné plátno, ktoré sme zväčšili až o 35 %. Prináša vám najmä viac priestoru na kreatívnu prácu na obrázkoch či kampaniach.

Pravý ovládací panel získal čerstvú funkcionalitu v podobe prehľadnejšej záložky produktov. Výbery, na ktoré sa aplikuje šablóna, sa radia po novom v zozname jednoducho hore spolu s počtom produktov.

Najpoužívanejšie ovládacie nástroje na ľavej strane sme prispôsobili pre efektívnejšiu prácu a ľahšiu manipuláciu s vrstvami. Centrovanie, pootočenie alebo preklopenie bude pre vás aktuálne ešte rýchlejšie.


 

Rozohrajte grafiku obrázkov na maximum

Kompletnou prestavbou prešli panely nastavenia vrstiev. Ovládacie polia sú zoradené podľa pracovnej postupnosti.

E-shopárom alebo marketérom, ktorí inzerujú na viacerých platformách urobí radosť ďalšia vychytávka. Vytváranie šablóny vo formátoch viacerých rozmerov už nie je problém a zmene formátu sa prispôsobujú aj prvky vo vrstvách.

Rodina fontov a štýlov sa rozrastá neustále od releasu k releasu. Novinkou v tejto oblasti je ich nastavenie - odteraz si dokážete vybrať najskôr font, neskôr štýl a to všetko v živom náhľade.

Feed Image Editor vám prináša pravidelné novinky, ktorých si rozhodne pri práci s inzerciou všimnete. Zlepšujeme plynulosť celej aplikácie a pridávame úpravy, ktoré robia vaše pracovné prostredie ešte stabilnejšie. Správu produktových obrázkov, či kampaní e-shopov tak máte stále pod kontrolou.

Pridať nový komentár

CAPTCHA
Táto otázka slúži na testovanie toho, či ste alebo nie ste ľudským návštevníkom, a na zabránenie automatizovaného odosielania spamu.