Berlínske E-commerce Expo ukázalo kvalitu zahraničných firiem

Veľtrhy sú miestom, kde firmy môžu nabrať inšpiráciu a pozrieť sa, čo ponúkajú iní. Preto sme sa aj my vo Feed Image Editore vybrali za hranice do susedného Nemecka na E-commerce Expo Berlín. Pozrite si náš fotoreport nie len z Berlína, ale aj so samotného veľtrhu.

E-commerce Expo Berlín je jednodňová akcia, počas ktorej mali vystavovatelia možnosť predstaviť svoje firmy a ich služby. V dvoch halách sme mohli nájsť agentúry, dopravcov, či zástupcov vyhľadávačov tovaru. Expo nebolo len o stánkoch. Na štyroch miestach súčasne prebiehali aj prednášky, ktoré sa venovali témam z online marketingu.

Do Berlína sme prišli o deň skôr, a tak sme mali možnosť prejsť si toto mesto a jeho pamiatky. Tu je krátky fotoreport z našej pracovnej cesty.


Oberbaumbrücke je symbolom znovu nájdenej jednoty mesta.


Prechádzka popri Eastside Gallery.


Hodiny sveta ukazujú čas v rôznych mestách po celom svete.


E-commerce expo Berlín sa konalo v priestoroch zrekonštruovaných výrobných hál.


Prednášky mali vždy plné obecenstvo.

 

Další články

Plánujete spustenie novej kampane? Pripravte si všetko dopredu. Nemusíte tak držať v hlave informáciu, že pripravenú kampaň ešte musíte spustiť. S novou funkciou Feed Image Editoru si nastavíte aktiváciu a deaktiváciu šablón plne automaticky na deň presne a ušetrený čas dokážete využiť na ďalšie aktivity. Poďme si ukázať, ako na to.
Funkcie vo Feed Image Editore vylepšujeme tak, aby sa vám s nimi pracovalo jednoducho a efektívne. Jednou z posledných noviniek je upravené zarovnávanie prvkov. Pozrite sa, ako na to.
Plánujete zaslúženú letnú dovolenku, ale nie ste si istí, ako nastaviť e-shop? Nebojte sa, nie je to nič zložité. Urobte pár úprav a užite si nerušený odpočinok. Pozrite sa, ako na to.
Pripravili sme pre vás ďalšiu novinku vo Feed Image Editor. Pridali sme podstránku Nastavenie, na ktorej nájdete všetky dôležité informácie o projekte a oveľa viac. Poďte sa na ňu pozrieť.